Erkeği Bağlama Büyüsü

Son zamanlarda adından sık sık söz ettiren erkeği bağlama büyüsü, tüm evli hanımefendilerin göz bebeği oldu. Evli hanımefendiler tarafınca devamlı olarak yaptırılan bu büyü, adamın evine ve hanımına bağlanmasını sağlıyor. Gözü dışarıda olan koca, bu büyü yardımıyla evine, hanımına ve çocuklarına bağlanmış oluyor.

Uzman medyumlar tarafınca meydana getirilen erkeği bağlama büyüsü, oldukca tesirli bir büyüdür ve en kısa sürede tesirini göstermeye adım atar. Bu büyü ile birlikte hanımlar, kocalarından son aşama memnun kalmaya başlarlar ve kocalarının evlerine bağlı birisi olmasını sağlarlar.

Erkeği bağlama büyüsü yapımında kullanılan çeşitli malzemeler ve verilmesi mecburi olan bilgiler vardır. Bu gerekler tamamlandıktan sonrasında büyü yapılır ve tesirini göstermesi için zamana bırakılır.

Erkeği Bağlama Büyüsü Nedir?

Erkeği bağlama büyüsü genel olarak evli hanımefendiler tarafınca tercih edilen bir büyüdür. Bu büyü yardımıyla erkekler evlerine ve hanımlarına daha sıkı bir halde bağlanmaya adım atar. Bilhassa gözü dışarıda olan erkeklere itinayla uygulanır ve adamın hanımına bağlanması sağlanır.

Erkeği bağlama büyüsü sevgili ve nişanlıya da son aşama rahat bir halde yaptırılabilir. Nişan atmak ya da ayrılmak isteyen adama, bu büyü son aşama rahat bir halde yapılabilir. Hanımdan uzaklaşmak isteyen nişanlı yada sevgili, bu büyü yardımıyla bağlanır. Dolayısıyla ayrılması zorlaşır ve adam fert, hanımdan kesinlikle ayrılmak istemez. Hanım ayrılmak istese dahi adam, bu sihrin tesirleri yardımıyla kesinlikle ayrılmaz.

Erkeği Bağlama Büyüsü İçin Ne Lüzumlu?

Erkeği bağlama büyüsü yapmak isteyen kişilerden istenilen bazı malzemeler ve bilgiler vardır. Bu araç-gereç ve detayları eksiksiz bir halde çözen kişiler, erkeği bağlama büyüsünü yaptırabilirler.

Erkeği bağlama büyüsü için lüzumlu olanlar şunlardır;

  • Adamın bir tane fotoğrafı.
  • Kadının bir tane fotoğrafı.
  • Kırmızı kurdele yada ip.
  • İki tane iğne.
  • Adamın net doğum zamanı.
  • Adamın adı ve soyadı.

Bu araç-gereç ve detayları uzman medyumlara veren kişiler, erkeği bağlama büyüsünün yapımını kolaylaştırır. Bunlar yardımıyla büyü, oldukça süratli ve kolay bir halde yapılıyor.

Erkeği Bağlama BüyüsüPin
Erkeği Bağlama Büyüsü

Erkeği Bağlama Büyüsünü Kimler Yapar?

Erkeği bağlama büyüsünü meydana getirecek olan kişilerin bu mevzuda lüzumlu olan tüm bilgilere haiz olması gerekiyor. Zira sihrin yapılışı esnasında okunması ihtiyaç duyulan tılsımlı sözler vardır ve bu sözler bilimsel birikim yardımıyla öğrenilir.

Bu tılsımlı sözlerin en süre ve hangi aşamalarda söyleneceği yalnız uzman medyumlar tarafınca bilinir. Ek olarak söylenme sayısı da son aşama önemlidir. Noksan yada fazla söylendiği süre büyü tesirini göstermeyebiliyor.

Bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin, uzman medyumlardan destek sunar alması gerekiyor. Uzman medyumlar tarafınca son aşama güvenilir bir halde hazırlanan erkeği bağlama büyüsü, hızlıca tesirini gösteriyor.

Erkeği Bağlama Büyüsü Tesir Süresi

Erkeği bağlama büyüsü oldukça süratli bir halde tesirini gösteren bir büyüdür. Sadece dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan mevzu, bu sihrin uzmanlar tarafınca yapılmış olmasıdır. Zira uzman medyumlar tarafınca meydana getirilen erkeği bağlama büyüsü, son aşama süratli bir halde tesirini gösterir.

Uzman bir medyum tarafınca meydana getirilen erkeği bağlama büyüsü, ortalama olarak 1 hafta içinde tesirini gösteriyor. Bazı durumlarda ise bu büyü 2 hafta içinde tesirini gösterebiliyor. Sihrin tesir etme süresi en geç 15 gündür.

Erkeği Bağlama Büyüsü Bozulabilir Mi?

Her büyü işleminde olduğu benzer biçimde erkeği bağlama büyüsünde de bozulma yapılabilir. Bozdurma işlemi içinde uzman medyumlardan destek alınması gerekiyor.

Sihrin yapımı son aşama basittir. Dolayısıyla bozulma işlemi de son aşama basittir. Uzman medyumdan destek alındığı süre büyü, son aşama süratli bozulabiliyor.

Yorum yapın