En Tehlikeli Büyüler

Kara büyüler, sihrin en karanlık ve kuvvetli yanlarını içinde barındıran bir büyülerdir. Kara büyü dünya genelinde birçok mezarlara, zamanı anıtlarda, gizlenmiş hazinelerde ve birçok yerde en tehlikeli büyüler bulunmaktadır. Kara büyü günümüzde ve öteki çağlarda da uygulanmış olduğu benzer biçimde günümüzde de halen yapılmaktadır. İnsanların düşüncelerinde hayata geçirmek için meydana getirilen bir büyüdür.

Bir çok medyumlar kara büyüleri niyetli bir halde de yapmaktadırlar. Büyüler aşk büyüsü amacıyla yapıldığı benzer biçimde ek olarak gömüt büyüsü, sabun büyüsü kısaca kara büyüler olarak ta yapılır. Her ne kadar iyiliği amaçlayan kara büyüler olsa da kara büyüler iradeyi ele geçirme, zarar verme benzer biçimde hastalıklara sebep olmaktadır. Bazı kara büyülerin bozulması da oldukca zor olduğundan işinde uzman kişilere yapılması gerekir.

Kara Büyü Nedir?

Kara büyüler ortaçağa dayandığı bazı kaynaklarda ise ortaçağdan daha eski dönemlere dayandığını dair anıtlar bulunmaktadır. Kara büyüleri, eskilerden çoğu zaman cadılar ve şamanlar tarafınca yapılmaktadır. Hepimiz tarafınca meydana getirilen bir büyüler değillerdir. Icra eden kişilere de zarar verme ihtimali oldukca yüksektir. Kara büyü icra eden medyumlar, çeşitli ritüellere gore yaparlar. Ek olarak oldukca derin bilgiye haiz olmaları gerekir.

Bu detayları eski el yazması kitaplardan elde ederler. İnsanlar üstünde ölümcül tesir bırakan büyüler olduğundan oldukca tehlikeli büyülerdir. Bu tarz şeyleri yapanlar eski alfabeye de egemen olması gerekir. Birçok tehlikeli büyüler bulunmaktadır. Bunlar şeytanları harekete geçiren oldukca tehlikeli büyülerdir. Hem fizyolojik hem de ruhsal olarak insanlara zarar verir.

En Tehlikeli Büyüler Nedir?

İnsanların hayatlarına zarar veren insanların psikolojilerini negatif yönde etkileyen büyüler kara büyülerdir. En tehlikeli büyüler şunlardır,

  • Sabun büyüsü
  • Yarasa büyüsü
  • Kabala büyüsü
  • Ölüm büyüsü
  • Gömüt büyüsü
  • Tane kanı büyüsü
  • Domuz büyüsü
  • Papaz büyüsü
  • Kaşık büyüsü

Bunlar tehlikeli büyüler içinde sayılan yalnız birkaç tanesidir. Bu büyülerden saygısızca fazla vardır. Bu büyüler çoğu zaman cinlerle, şeytanlara yapılmaktadır. Bu büyüleri yaptırdığınız da işinde uzman medyum hocalara yaptırmak gerekir. Şundan dolayı öteki varlıklarla da iletişimi güçlü olması gerekir.

En Tehlikeli BüyülerPin
En Tehlikeli Büyüler

Yarasa Büyüsü

Yarasa büyüsü yaptırdığınız da kati çözüme ulaşabilirsiniz. Yarasa bulmak oldukca zor olsa gerek. Fakat yarasa kanı sihrin tesiri için tercih edilen bir malzemedir. Okunacak yakarma ve tılsımlı sözlerle de ve yarasa kanıyla da bu büyü güçlü hale gelir. Tesiri meydana getirilen kişinin üstünde derhal görülür. Bu büyü meydana getirilen şahıs sonsuza dek size âşık olabilir. Yada sizin köleniz olabilir. Bulduğunuz yarasayı medyuma ölü olarak götürmeniz gerekir.

Yarasa kanını bir kâğıda ya da beze sürerler. Cinlerin yardımlarıyla beze yapılacak kişinin adı ve büyü yazılır. Değişik alfabelerde yazılan büyülerdir. Muskayı medyum hocalar yarasa kanıyla yazarlar. Oldukça kuvvetlidir. Bu muska büyü yapılacak kişinin evine saklanılır. Bu muska orada olduğu sürece etkisinden kurtulamazlar. Yarasa kanı kişinin içeceğine, giysilerine sürüldüğü de de tesiri görülür.

Sabun Büyüsü

Sabun büyüsünün tesiri oldukca büyüktür. Ölüme sebep olmaktadır. Oldukça tehlikeli bir büyü olduğundan bilen bir kişiden destek alınması gerekir. Sevmediğiniz, nefret ettiğiniz bir kişinin acı çekerek yaşama veda etmesine niçin olunabilir. Oldukça kolay malzemelerle yapılsa da yakarma ve tılsımlı sözleri bilmek gerekir. Bu büyüyü hepimiz yapması imkansız.

Bunun için kullanılmamış bir sabuna ve iğneler gereksinim vardır. 7 gün süresince tılsımlı sözler ve dualar okunup sabuna iğne batırılmalıdır. Böylelikle istediğiniz sonuca en kısa sürede ulaşırsınız. Oldukça etkili bir büyüdür. yaşamına son vereceğiniz kişilere yapılacak bir büyüdür. Fakat medyumlardan destek almada yarar vardır. Bu büyülerle bilinmedik tüm detaylar sitede mevcuttur. Tüm merak ettiklerinizi bulabilirsiniz.

Yorum yapın