Domuz Yağı Büyüsü Nedir

Domuz yağı ile meydana getirilen bu büyü Havas ilimlerinde en tehlikeli neticeleri doğuran büyülerden domuz yağı büyüsü ile ilgili fazlaca dört gözle beklenen mevzular içinde yer ediniyor. Bilinmiş olduğu benzer biçimde günümüzde, seneler öncesinden kalan güçlü tesire haiz büyüler icra ediliyor. Bilhassa içsel şekilde her türden riski göze almış olanlarca icra edilen domuz yağı büyüsü, Anadolu’da şer odaklarınca sık şekilde başvurulan bazı içsel yöntemler içinde yer ediniyor. Peki, domuz yağı büyüsü iyi mi yapılıyor?

Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

Kadim büyü kitaplarında ya da ezoterik öğretilerde geniş yer kabul eden domuz yağı büyüsü, günümüzde Anadolu’da fena niyetli kimseler tarafınca en sık başvurulan ruhani uygulamalardan biri olarak biliniyor. Domuz yağı büyüsü birbirini fazlaca seven karı ve kocanın arasını açmak yada birbirini seven kişilerin yollarını tekrar birleşmemek adına kökünden şekilde amacıyla başvurulan bir kara büyüdür.

Domuz Yağı Büyüsü Niçin Yapılır?

İnternette meydana getirilen araştırmalarda pek fazlaca ferdin domuz yağı büyüsü günah mı benzer biçimde sorusunu gündeme taşımış olduğu görülüyor. Domuz yağıyla meydana getirilen büyü öteki eşyalar ve malzemelerle meydana getirilen büyülerde olduğu benzer biçimde dinimizce yasaklanan günahlardan en önemlilerindendir. Domuz yağı büyüsü kadim büyü kitaplarında hususi bir yer tuttuğundan bu türden yüksek tesirli şekilde büyüleri yapmak büyük günah addedilmektedir.

Domuz Yağı BüyüsüPin
Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü Iyi mi Tesir Gösterir?

Domuz yağıyla meydana getirilen sihrin öteki ayırma büyülerinde olduğu benzer biçimde çoğu zaman büyüden etkilenmiş olan adam yada kadının ya da her ikisinin gönül bağını sonlandırarak yollarını ayırmasına sebep oluyor. Sadece domuz yağı büyüsü, yönlendirildiği adam ya da kadının içsel dünyasını o denli ele geçirir ki yaşanmakta olan sonuçların sihrin etkisinden dolayı bulunduğunu idrak etmek bir insan için imkansızdır. Fakat Havas ilimlerinde ve içsel yönlerden üst düzey konumda olan hocalar, yalnız bir bakışla kişide domuz yağı büyüsünün olup olmadığını anlayabiliyor. Domuz yağı büyüsünün genel tesirleri;

  • Büyüden etkilenen bireylerin aniden mutlu evliliklerinin bitme noktasına gelmesi,
  • Büyü tesirindeki bireylerin aşk ya da sevgi namına hissettiği şeyin olmaması,
  • Büyüden etkilenmiş bireylerin yaşamın olağan akışında kavga ya da gürültü etmeden yollarını ayırmak istemesi şeklinde sıralanıyor. Bu özellikler büyü yapılmış kişileri oldukça büyük oranda etkiliyor.

Domuz Yağı Büyüsü Iyi mi Yapılır?

Domuz yağı büyüsünün negatif etkisinde bırakır haricinde da bazı değişik etkisinde bırakır gösterdiği biliniyor. Zira bu tip domuz yağı büyüsü, yüzyıllarca kadim büyü üstatlarının yapmış olduğu emek harcamaları neticesinde yalnızca kişiye hususi bir şekilde yapılıyor. Kısaca domuz yağı büyüsünde kullanılmakta olan malzemeler, icra edilecek olan ritüeller ve söylenecek tılsımlı sözler sihrin kimlere yönlendirileceği ve ne benzer biçimde amaçla kullanılacağına dair olarak şekillenebiliyor. Bu yüzden domuz yağı büyüsü iyi mi yapılır şeklindeki sorusunun hepimiz adına geçerli kati ve geçerli bir cevabı yoktur. Bu yüzden kati olarak söylenebilecek gerçek yalnızca domuz yağı büyüsünün isminden de anlaşılacağı benzer biçimde domuz yağı kullanılıp yapılıyor olması gerekiyor.

Domuz Yağı Büyüsü Iyi mi Bozulur?

Domuz yağı büyülerinin etkilerini sonlandırmak ya da tesirini tümüyle yok etmek amacıyla uygulanması lüzumlu olan çeşitli içsel emekler bulunuyor. Bilhassa de domuz yağı büyüsünün kimlere, ne benzer biçimde amaçlarla ve iyi mi sürdürüldüğü deneyimli olan medyum hocalarla tespit edilmesinden sonrasında domuz yağı büyüsü bozma işlemine geçiş yapılabiliyor.

Domuz yağı imanlı, inanç ehli sünnet olan bir Havas aliminden yardım almak amacıyla büyüden negatif etkilenen hocadan ya da kişilerden sihrin kurtuluşunda büyük mühim oluyor. Eşini kendisine aşık etmek ve bağlamak amacıyla yakarma da ediliyor.

 

Yorum yapın