Çok Hızlı Tutan Sevgi Büyüleri

Çok Hızlı Tutan Sevgi Büyüleri İnsanların birbirlerine karşı hissettikleri en yoğun duygulara içinde sevgi duygusu bulunur. Bir hanımı ya da erkeği seven kişiler sevdikleri kişiden duygularının karşılığını almak isterler. Sadece bu daima mümkün olmaz.

Sadece etkili sevgi büyüleri kişilerin hislerine karşılık almalarına destek sağlar. Bilhassa oldukca süratli tutan sevgi büyüleri kişilerin karşılarındaki kişinin de kendilerini sevmelerini sağlamalarına destek sağlar. Bu büyülerin inanılarak yapılması yada gerekiyorsa medyum desteği alması sihrin tesir göstermesi açısından önemlidir.

Süratli Tutan Sevgi Büyüsü Çeşitleri

Süratli tutan sevgi büyüsü amaca ve sihrin uygulanmış olduğu kişiye nazaran değişim gösteren büyü çeşitlerinden oluşur. İnsanlar sözlülerine, eşlerine, arkadaşlarına, nişanlılarına yada ailelerinin kendilerini sevmesi için büyü yaptırabilmektedir. Bu büyüler amaç yanı sıra büyü için kullanılan eşyalara yada temalara bağlı olarak da değişim gösterir.

İnsanların oldukça fazla kullanıldıkları süratli tutan sevgi büyülerinden bazıları şunlardır;

  • Fotoğrafla sevgi büyüsü
  • Düğümle sevgi büyüsü
  • 41 nohutla sevgi büyüsü
  • Mumla sevgi büyüsü

Süratli tutma özelliği bulunan sevgi büyüleri kişilerin kendilerinin yapabilecekleri büyüler içinde bulunur. Sadece nefesin güçlü olması ve 3 harfliler ile bağlantı kurulmasının zorluğu sebebiyle medyumlara başvurulması da mümkündür.

Fotoğrafla Sevgi Büyüsü

Süratli bir halde tutan sevgi büyüleri içinde fotoğrafla meydana getirilen sevgi büyüsü ilk sırada yer alır. Bu büyüyü yapmak için sevgi duyulan kişiye ilişik bir fotoğrafın edinilmesi gerekir. Bu fotoğraf vesikalık yada çıktı şeklinde olan bir fotoğraf olabilir.

Sevdiklerine ilişik fotoğrafa haiz olan kişiler bu fotoğrafa bakarak karanlık bir odada yakarış edebilirler. Yakarma esnasında cinlerle irtibata geçmeleri ve niyetlerini ettikleri yakarış sözleriyle iletmeleri gerekir. Bunu 13 gece süresince tekrarlamaları sihrin süratli bir halde tutmasına destek sağlar.

Fotoğrafla sevgi büyüsünü kendileri yapmayı beceremeyen kişiler medyuma başvurarak kendisi için süratli tutan sevgi büyüsünü yapmasını isteyebilirler. Medyum kendi kullandığı yöntemlerden yararlanarak fotoğraf üstünden sihrin yapılmasını sağlar.

Pin

Düğümle Sevgi Büyüsü

Süratli tutan sevgi büyülerinden birisi de düğümle meydana getirilen sevgi

büyüsüdür. Bu sihrin en mühim detayı düğüm atma eyleminin gerçekleşmesidir. Bunun için kişilerin değişik renklere haiz iplere haiz olmaları gerekir. Bu ipler düğüm atılarak birbirine bağlanır. Bu işlem yapılırken büyü için lüzumlu sözlerin söylenmesi ve duanın edilmesi gerekir.

İplerin düğüm atılma şekli ise üçlü gruplar halinde yapılmalıdır. Düğüm atılarak meydana getirilen sevgi büyüsünde ip yanı sıra bez, saç teli, kumaş yada bağırsak benzer biçimde ürünlerin de kullanılması mümkündür.

41 Nohutla Sevgi Büyüsü

Sevgi büyüleri içinde en süratli şekilde tutan büyülerden birisi de 41 nohudun kullanılmasıyla meydana getirilen büyüdür. Bu sihrin yapılması için sessiz bir ortamda kıbleye dönülür. Sonrasında bir tabak içine koyularak hazırlanmış olan nohutlar sol ele alınır. Nohutlar elde tutulurken büyü sözleri söylenmeye başlanır.

Büyü sözlerini nohutları tutarak söyleme işlemi 60 saniye süresince tekrarlanır. Ek olarak bu sırada sevgi büyüsünü yapacakları kişiyi gözlerinin önünde canlandırmaları gerekir. Bu işlemi tamamladıktan sonrasında nohutlar bir bez içine koyulur. Bezin ağzı bir ip yardımıyla bağlanır.

Bu işlemin peşinden ise sevgi büyüsünün yapıldığı kişinin yaşamış olduğu yere gidilerek en yakın toprağa bez gömülür. Böylece meydana getirilen sihrin tutması beklenmeye başlanır.

Mumla Sevgi Büyüsü

Süratli tutan sevgi büyülerinden son olanı ise mumla sevgi büyüsüdür. Bu sihrin yapılması için muma gereksinim duyulur. Bir kağıda büyü için lüzumlu olan tılsımlı sözler yazılır. Sonrasında bu kağıt mum ateşiyle yakılır.

Kağıttan kalan küller bir beze sarılmış olur ve sonrasında bez göl, deniz yada akarsu benzer biçimde sulardan birisine bırakılır. Bu işlemin peşinden da sihrin tutması beklenir.

Yorum yapın