Cin Kovma Nasıl Yapılır?

Cin kovma işlemi son aşama dikkat edilmesi ve özenilerek yapılması ihtiyaç duyulan bir işlemdir. Öncelik olarak cinin nereden kovulacağı belirtilir ve ona bakılırsa çalışmalara başlanır. Mesela cin, kişiye musallat olmuş ve bedeni ele geçirmişse, bedenden kovma işlemlerine başvurulur. Bunun için çeşitli ayetler ve dualar mevcuttur. Bu ayetlerin okunmasıyla birlikte cin, kişinin bedeninden kovulmuş olacaktır.

Bedene giren cinlerin yanı sıra birde mekanlara musallat olmuş olan cinler vardır. Bu cinlerin tespiti yapıldıktan sonrasında mekan içinde çeşitli işlemler uygulanır. Bu işlemler cin kovma iyi mi yapılır? Sorusuna cevap olarak veriliyor.

Rukye ayetlerinin okunmasıyla birlikte mekandaki ve gövde içindeki cinlerin kovulması sağlanır. Bu işlem yapılırken uzman bir medyumdan destek alınması gerekiyor.

Cin Kovma Nasıl Yapılır?Pin
Cin Kovma Iyi mi Yapılır?

Cin Tespiti Iyi mi Yapılır?

Cin kovma işlemine başlanılmadan ilkin mekanda yada insan vücudunda cin varlığı tespit edilmelidir. Cinler gele olarak çeşitli emareler ile kendilerini gösterirler. Mekan içinde bulunan cinler, insanların huzursuz olmasını sağlarlar. İnsanları çeşitli şekillerle rahatsız eder ve mekanın düzenini bozarlar.

Mekanda ve insan vücudunda cinlerin olduğuna dair emareler şunlardır;

  • Mekana giren hepimiz rahatsız olmaya adım atar ve gerilirler.
  • İnsan bedenine giren cin, yatsı ezanından sabah ezanına kadar kişiye işkence yapar.
  • Mekanda konaklayan kişiler, gece uykularından sert bir halde uyanırlar.
  • Eşler içinde güvensizlik adım atar.
  • Mekanda bulunan eşyalar kaybolur.

Bu emareler, mekanda ve insan vücudunda cin bulunduğunu gösterir. Bu emareleri yaşayan kişilerin kati olarak cin çıkarma işlemine başvurmaları gerekiyor.

İnsan Bedeninden Cin Kovma

İnsan vücudunda bulunan cinler, gece süresince o kişiye işkence ederler. Gerek rüyalarda gerekse fiziki boyutta çeşitli acılar verirler. Gece uykusunda rüyalarına girerek rahatsızlık, hakaret ve onlarca sertlik uygularlar. Rüyalarının haricinde o kişinin devamlı rahatsız olmasını sağlarlar. Uyku esnasında bacaklarını çeker ve uyandırırlar. Hatta tehlikeli cinler, çeşitli şiddetlerle kişinin vücudunda morluklar oluştururlar.

Bu durumları yaşayan kişilerin uzman bir medyuma başvurmaları gerekiyor. Medyum, çeşitli ayetler yardımıyla insan vücudunda bulunan cinin yanmasını elde edecektir. Bu sayede cin insan bedenini terk etmiş ve uzaklaşmış olacaktır.

İnsan bedeninden cin kovma işleminde genel olarak ‘Cin Suresi ve Kıyamet Suresi’ kullanılır. Bu surelerin okunmasıyla cin, kişinin bedenini terk eder.

Evimizdeki Cinleri Iyi mi Kovarız?

Evimizdeki cinlerin kovulması içinde çeşitli işlemler vardır. Uzman medyumlardan destek alarak kısa sürede evindeki cinleri kovabilirsiniz. Çeşitli Rukye ayetleri yardımıyla kişiler, kendi başlarına da cinleri kovabilirler. Bunun için yapmaları ihtiyaç duyulan şey tertipli olarak evde Rukye ayetlerini okumaktır.

Evimizdeki cinleri kovmak için eve ilk olarak güzel kokular sıkılmalıdır. Daha sonrasında ev köşe nahiye temizlenmeli ve havalandırılmalıdır. Cinler, havasız ve kirli evleri son aşama oldukça sever ve kendi mekanları sayarlar.

Temizlik ve havalandırma işlemleri bittikten sonrasında Rukye ayetleri evin her tarafında okunmalıdır. Yasin Suresi, Saffat Suresi ve Bakara Suresi her gün evin içinde okunmalıdır. Bu sureler yardımıyla evin içinde duran tüm cinler kovulmuş olacaktır.

Cinleri En İyi Kim Kovar?

Cinlerin evden ve insan bedeninden en iyi şekilde kovulmasını isteyen kişiler, uzman medyumlardan destek almalıdır. Medyumlar, en kısa sürede cinleri kovar ve tekrar oraya yaklaştırmazlar.

Bu alanda eğitimini almış olan uzman medyumlar, ev içindeki cinleri tespit edip evden kovarlar. Tekrar o mekana hiçbir şekilde cinler giremez ve insanları rahatsız edemezler.

Bu alanda medyumların görevi son aşama büyüktür. Cinlerin tamamen uzaklaşması için kesinlikle uzman bir medyumdan yardım almanız gerekiyor.

Yorum yapın