Bağlama Ritüeli

Bağlama büyüsü bulunduğumuz coğrafya da ve bilhassa Asya devletlerinde sıkça meydana getirilen bir büyü şeklidir. Zamanı eski medeniyetlere kadar uzanan bu sihrin değişik şekilleri ve değişik uygulama metotları bulunur. Bu sihrin yapılış amacı sevgiye dayanır. Yüzyıllardır sevgi ve aşk amacıyla meydana getirilen bu büyü amatör bir halde yapıldığı şeklinde ustalaşmış ellerle de yapılabilir. Bu büyü deneyimli ve havas ilmine haiz olan medyumlar tarafınca yapılması bağlama ritüeli tutması açısından fazlaca önemlidir. Bağlama büyüsünde ki amaç sevdiğiniz, âşık olduğunuz kişiyi size bağlamak amacıyla yapılır.

En Etkili Aşk Ve Bağlama Ritüeli

Aşk ve bağlama büyüleri oldukça çeşitli şekillerde yapılmaktadır. Bu ritüeller doğru şekillerde yapıldığında tesirini anında göstermektedir. Fakat bu işleri meydana getirecek olan kişilerin işinde uzman olması gerekir. Yoksa negatif sonuçlar ile karşılaşa bilinir. Bağlama büyüsü meydana getirilen şahıs sizden başkasını gözü görmeyecektir. Bu büyü yapıldıktan sonrasında size anında ulaşmak için elinden geleni yapmış olacaktır. Hayatında sizden başka kimseyi görmeyecek ve sizden başka kimseyi düşünmeyecektir. En sık tercih edilen bağlama ve âşık etme dinsel töreninde kendine bağlama ve aşık etme ritüeli gelir. Bu ritüeller için lüzumlu malzemeler gereklidir.

Bunlar;

  • Bir tane yuvarlak masa ve kırmızı masa örtüsü gereklidir
  • Bir üçgen hale getirilmiş beyaz kâğıt
  • Kırmızı mum
  • Bir tane kalem

Üçgenin içine isminiz yazılır. Kâğıdın ucuna da Tarapagas yazılır. Sonrasında mum alınarak ritüele başlanılır. Dualar ve tılsımlı sözler ve niyet fazlaca önemlidir. Böylelikle istediğiniz kişiyi kendinize bağlamış olmuş olursunuz.

En Fazlaca Tercih Edilen Bağlama Büyüleri Nedir?

Birçok bağlama büyüleri çeşitleri bulunmaktadır. Bu tarz şeyleri yaparken ihtiyaçlarınıza uygun olanı tercih etmeniz gerekecektir. Sonrasında işinde uzman medyum hocaların desteğini almanız gerekir. En sık tercih edilen ve kullanılan bağlama büyü çeşitler şunlardır;

  • Sabunla bağlama ritüeli
  • İp ile bağlama ritüeli,
  • Kırmızı mum ile meydana getirilen bağlama ritüeli
  • Kaşıkla bağlama ritüeli

Sevdiğiniz kişiyi, evi terk eden eşinizi, aldatan eşi, platonik aşığı daha birçok kişiyi bu büyü çeşitleri sayesin de kendinize bağlamak artık fazlaca kolaydır. Bu büyü çeşitlerini evde kendiniz yapabileceğiniz şeklinde medyum hocalarında desteğini almanız gerekir.

Bağlama RitüeliPin
Bağlama Ritüeli

Eşi Tekrardan Bağlama Ritüeli

Eşler, sevgililer ayrıldıktan sonrasında meydana getirilen büyüdür. Doğru bir halde yapıldığında yüzde yüz etkili olan bir bağlama ritüelidir. Bu ayin için eşinizin yada sevgilinizin adını, soyadını, anne adını, doğum tarihini bilmeniz gerekir. Bu bağlama ritüelini yapmak için saat on ikiden sonrasında dolunay gecesi bu ritüeli yapmak için uygun zamandır. İstediğiniz kendinize bağlamak istediğiniz kişinin resmini aynaya yapıştırınız.

Başka bir aynaya da kendi resminizi yapıştırın sonrasında her iki aynayı kırmızı bir ip yardımıyla bağlayınız. Aynaları ay ışığında bigün beklettikten sonrasında karanlık bir odaya aynaları alınız. Anında bağlama büyüsünün tesir ettiğini görmüş olacaksınız. Sevdiğiniz, âşık olduğunuz şahıs artık size bağlanacaktır ve sizin her istediğinizi bu büyü yardımıyla yapmış olacaktır.

Bağlama Ritüeli Iyi mi Bozulur?

Günümüzde pek fazlaca şahıs belli hedeflere ulaşmak için büyü yapıyor. İstedikleri tek şey sevdikleri kişiler ile birlikte bir yaşam boyu yaşam sürmektir. Bunu organik yollar ile yapamayınca büyüye gereksinim duymaktadırlar. Evi terk eden, aldatan eşi yine kendine bağlama büyüsü yardımıyla bağlanılır ve sizden başkasını gözü görmez. Bağlama ritüelini bozmak istediğinizde işinde yeterli sahibi medyum hocalara giderek bu büyüyü bozdurabilirsiniz. Onlar etkili dualar okuyarak bu büyüleri etkisiz hale getirmektedirler.

 

Yorum yapın