Âşık Edip Geri Getirme Büyüsü

Sevmiş olarak ayrılanların en çık ilgi gösterdiği tinsel uygulamaların başlangıcında aşık edip geri getirme büyüsü içeriyor. Günümüzde büyüye oldukça ilgi gösterilmektedir. Sevmiş olarak ayrılanların evi terk eden eşlerin dada oldukca başvurdukları uygulamaların başlangıcında geri getirme büyüsü içeriyor. Geçmişten günümüze kadar başarıya ulaşmış bir halde uygulanan bir ritüeldir. Havas ve ledün ilimleriyle ilgilenen kişiler sıkça bu âşık edip geri getirme büyüsüyle karşılaşmaktadırlar. Adından da anlaşıldığı şeklinde terk eden eşe, sevgiliyi geri döndürmek amacıyla meydana getirilen bir büyü çeşididir. Anadolu’nun mistik ve kadim medeniyetlerinden kalma geleneklerde terk edip giden kişiyi bu ritüeller yardımıyla pişman ettirilip geri döndürülmektedir.

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Seven bir kişiyi terk edip geri getirmek amacıyla bu büyü yapılır. Tabiat dışı varlıklarla iletişime geçerek, terk edip giden kişiyi tinsel tesir altına alınmayı amaçlamaktadır. Bu büyü yardımıyla biten ilişkiler tekrardan başlanıyor. Evi terk eden eşler tekrardan bu büyü yardımıyla evlerine tekrardan dönüyorlar. Eşlerinin köleleri oluyorlar. Oldukça da etkili bir büyüdür. Âşık edip geri getirme büyüsü bir tek âşıklara, sevgililere, eşlere yapılmamaktadır. Değişik amaçlar içinde bu büyü uygulanmaktadır. Bu farklılık dediğimiz, kaybolan eşyalarınızı da bu büyü yardımıyla rahat bir halde bulacaksınız. Bundan dolayı da bu geri getirme büyüsüne ilgi oldukça fazladır.

Âşık Edip Geri Getirme Büyüsü Tesirleri Nedir?

Bu büyü giden kişinin tamamen vicdanına ve ruh halini etki altına almaktadır. Büyü meydana getirilen şahıs kalp kırıklığı yaşattığı için öyleki acılar çeker ki duyduğu pişmanlık kişinin kalbini acıtır. Vicdan azabı çeker. Havas ilimlerinde sıkça geri getirme büyüsü ile karşılaşılmaktadır. Bu büyü yardımıyla bırakıp giden şahıs pişman olup dönecek ve tekrar seven kişiyi bırakmayacaktır. Dediğimiz şeklinde bir tek bu büyü âşık etmek için değil değişik amaçlar içinde uygulanmaktadır. Âşık edip geri getirme büyüsünün tesirleri şu şekildedir;

  • Evini ve çocuklarını terk edip giden eşi âşık edip geri döndürür.
  • Terk edip giden sevgiliyi pişman olup geri döner.
  • Kaybolan eşyalar kendiliğinden bir yerlerde çıkar.
  • Evcil hayvanların kaybolması içinde bu büyü yapılır.

Her ne kadar değişik amaçlar içinde yapılsa da aslolan amaç giden sevgiliyi, eşi âşık edip geri döndürmektir. Bu büyüyü evde kendinizde yapabileceğiniz şeklinde medyum hocalarında desteğini alabilirsiniz.

Âşık Edip Geri Getirme BüyüsüPin
Âşık Edip Geri Getirme Büyüsü

Kalple Âşık Edip Geri Getirme Büyüsü

Kalp ritüelini uygulayarak giden kişiyi yine âşık edip geri döndürmek oldukça rahat bir işlemdir. Havas ve kadim ilimleriyle ilgilenen kişiler ve üç harfliler ile ilişkileri güçlü olan kişiler bu büyüden etkili sonuçlar almaktadırlar. Kalple meydana getirilen dinsel tören şu şekilde yapılmaktadır;

Kırmızı büyük bir karton alın. Kartona büyük bir kalp çizin. Kalbin yarısına kendi adınızı öteki yarısına da âşık edip geri döndürmek istediğiniz kişinin adını yazın. Sonrasında o kalbin içine tüm isteklerinizi, dileklerinizi yazıp, yatak odanızın kapısının arkasına asın. Bu büyüyü yaptıktan 15-20 gün sonrasında istediğiniz şahıs yine size geri dönecektir.

İp Ritüeli

Bu büyü oldukca eski dönemlere dayanmaktadır. Oldukça da etkili bir büyüdür. Giden sevgilileri aşık edip geri döndürmek için meydana getirilen oldukca etkili büyüler içinde ip ritüeli yer verilmiştir. Bu büyü için bir metre ip alıp yakarış ve tılsımlı sözler söyleyip ipe düğüm atılır. Bu işlemi 7 gün süresince yapılır. Her yapıldığında bir düğüm atılarak yakarış ve tılsımlı sözler söyleyip niyet belirtilir. İstediğiniz kişide bu büyü yardımıyla size âşık olacaktır.

 

Yorum yapın