1 GÜNDE AŞIK ETME DUASI

1 günde aşık etme duası yardımıyla oldukca kısa süre içinde sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmeniz mümkün. 1 günde etkili aşık etme duası ile aşık olduğunuz kişiyle mutlu ve güzel bir beraberlik yaşama olanağına haiz olabilmektesiniz. Bunun için uygulanması ihtiyaç duyulan adımların yerine getirilmesi kafi olacaktır.

Dünya üstündeki hepimiz, sevdikleri şahıs tarafınca sevilmeyi isterler. Sevilme isteğiyle beraber bunu iyi mi isteyeceğini bilmek de oldukça önemlidir. Bir ilişki içerisindeyken birini kendine körkütük aşık etmek istenirse bu yalnızca Tanrı’tan dilenmelidir.

 

Dualar, kulların isteklerini Tanrı’a söyleme biçimidir. Edilen tüm iyi niyetli dualar oldukça faziletlidir. Bununla birlikte kişilerin barındırmış olduğu samimi ve içten duygularla beraber kısa zamanda kabul görür.

 

1 günde aşık etme duası, hem ilişki içinde hem de hemen hemen ilişkiye başlamamış kişilerce kullanılabilir. 1 günde aşık etme duası çoğu zaman bayanlar tarafınca erkeği aşık etmek için kullanılır. Fakat günümüz dünyasında birçok adam, bayanı kendine aşık etmek için 1 günde aşık etme duası okuması yapmaktadır.

 

1 GÜNDE AŞIK ETME DUASI

1 günde aşık etme duası, bazı okunuş biçimlerine haizdir. Bu duayı okumadan ilkin abdest almak şarttır. Bununla birlikte duanın edileceği ortamın karanlık ya da loş bir ortam olması tavsiye edilir. Kimsenin olmadığı, sessiz bir ortam tercih etmekte yarar vardır.

1 günde aşık etme duası 7 gün süresince her sabah namazından sonrasında 7 kere okunmalıdır. Namaz kıldıktan sonrasında duayı etmeden ilkin kimse ile iletişime geçmemek duanın tesirini artıracaktır.

 

1 günde aşık etme duası şu şekildedir:

 

”Allahümme fâtırıssemavati vel ardı âlimülgaybi veşşehadeti. Allahümme inni a’hedü ileyke ahden fî hazihil hayatid dünya Inneke entellahü lâ ilâhe illâ ente vahdeke lâ şerike kir ve enne Muhemmeden abdüke ve resûlüke fela tekilni ilâ nefsi darfate aynin feinneke in tekilni ilâ nefsi tukarribüni minneşşerri ve tüba’id jnî minel-hayri ve inni lâ âsiku illâ birah-metike fec’al rahmetike lî ahden indeke tufinihî yev-mel kıyameti inneke lâ tuhlifül-miâd.Ente ya rabbi hasbi ala (burada ilgi duyulması istenen kişinin adı söylenir) a’tıf kalbehü alleyye ve zellilhü li”

 

 

24 Saatte Aşık Ettiren Yakarış

 

Aşk duaları ve Aşık etme duaları oldukca çeşitli dualardır. Asırlardan beri birçok inanışta ve dünyanın derhal her yerinde değişik dualar bulunur. Bu duaların bazı tinsel ritüellerle birleşmesi ile tesiri artırılır. 24 saatte aşık ettiren yakarma da oldukça faziletli sayılan aşk duaları içinde yer alır.

 

24 saatte aşık ettiren yakarma; 10 gün süresince okunması mümkün. Her yatsı namazından sonrasında okunması ile 11. günde bu duanın tesirleri açık ve net bir halde gözlemlenir. 24 saatte aşık ettiren yakarma yardımıyla birçok mutlu beraberlik yaşanmıştır.

 

Sizler de sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmek istiyorsanız 1 günde aşık etme duasını ya da 24 saatte aşık ettiren duayı gerektiği şeklinde uygulayabilirsiniz.

 

24 saatte aşık ettiren yakarma:

 

Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Hayyu’l Kayyum

Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Aliyyu’l hakim

Tanrı’u la ilahe illa Hüve’s Semiu’l Alim

Tanrı’u la ilahe illa Hüve’r Rahmanü’r Rahim

Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Vahidü’l Ehad

Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Ferdü’l Varid

Tanrı’u la ilahe illa Hüve Raufu’r Rahim

Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Aziz’ur Rahim

Tanrı’u la ilahe illa Hüve’z Zahiru’l Batın

Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Ahadu’s Samed

Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Fettahu’l Alim

Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Azizu’l Alim

Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Hannanu’l Mennanu Deyyan

Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Kadiru’l Kadir

Tanrı’u la ilahe illa Hüve’ Rafiu’l Alim

Tanrı’u la ilahe illa Hüve’r Rabbü’l Arş’il Azim

Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Meliku’l Kudüs

Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Hakku’l Mübin

Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Baisü’l Varis

Tanrı’u la ilahe illa Hüve’l Esmau’l Hüsna

Hüve’l Hayy’u la ilahe illa Hu Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn

Sübhane Birahmetike ya Erhame’r -rahimin.

Ve’l Hamdu -lillahi Rabbi’l Alemin

 

24 saatte aşık ettiren yakarma ve 1 günde aşık etme duası okunmadan ilkin muhakkak abdestli olmak gereklidir. Ve bununla birlikte bu duaların okunuşu esnasında dualara inanmak önemlidir. Bu dualar iyi niyetli ve masumane dualar olduğundan, duayı okuyacak kişinin içinde fena niyet barındırmaması gereklidir.

 

Aşık etme duası ve aşık ettiren dualar herhangi bir büyü ile karıştırılmamalıdır. Büyüler yapımında, öteki tinsel varlıklardan haber alınan çalışmalardır. Dualar ise, birebir Tanrı’a yalvarma ve yakarma şeklidir. Her türlü iyi niyetli duayı okumak oldukça faydalıdır.

 

 

24 saatte aşık ettiren yakarma ve 1 günde aşık etme duası okuduktan sonrasında bu duaların tesirini güçlendirmek için; Felak, Nas, Fatiha, Rad surelerini okumak oldukça yarar elde edecektir.

 

Bununla birlikte aşık etme duaları oldukca çeşitli olduğundan, size en uygun duayı bulmak amacıyla bir medyum hoca ile görüşme sağlamanızda yarar olacaktır. Hocalar, tüm ilimlere vakıf olduğundan bulunduğunuz duruma ve karşınızdaki kişiye gore duaların belirlenmesinde etkin rol oynar.

 

24 saatte aşık ettiren yakarma, 1 günde aşık etme duası şeklinde birçok içerin sitemizde mevcuttur.

 

Bununla birlikte Türkiye’nin en güvenilir ve en meşhur medyum hocasına sitemiz üstünden ulaşarak merak ettiğiniz tüm mevzularda detaylı informasyon alabilirsiniz.

Yorum yapın